مدير عامل شركت گاز استان همدان از راه اندازي پویش «هر خانه يك اتاق گرم» خبر داد و گفت: اين پويش با هدف مشارکت فعالانه در پایداری شبکه گازرسانی استان در زمستان ۱۴۰۱ انجام شده است.

آسمانی و کاهش شدید دما در اکثر مناطق استان، سهم مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی و عمومی بیش از پیش افزایش یافته است.
وي افزود: با توجه به ضرورت صرفه‌جویی در مصرف گاز و مشارکت حداکثری مردم در این زمینه، «پویش هر خانه یک اتاق گرم» با همکاری رسانه هاي جمعي و فعالان شبكه هاي اجتماعي برگزار مي شود.
اين مقام مسئول تاكيد كرد: مصرف‌کنندگان گاز طبیعی در این مدت با گرم کردن صرفا یک اتاق در هر خانه و خاموش کردن تجهیزات گرمایشی اتاق‌های دیگر، با استفاده از راهکار های ساده ایی مانند پوشیدن لباس مناسب، استفاده از پرده های ضخیم و … به جای افزایش درجه حرارت منزل مشارکت عملی و فعالانه‌ای در پایداری شبکه‌های گازرسانی خواهند داشت.
دكتر محبي نظر با بيان اينكه وظیفه انسانی و اجتماعی ما به ویژه در استان همدان، رعایت الگوی مصرف بهینه برای پایداری جریان گاز و جلوگیری از افت فشار در دیگر مناطق کشور است، عنوان كرد: از مردم درخواست داريم با پویش» هر خانه یک اتاق گرم» خادمان خود در شرکت گاز را همراهی کنند تا در کنار هم بتوانیم این مسیر را به خوبی سپری کنیم.
وي ادامه داد: ما تمام تدابیر لازم را اتخاذ و اجرایی کرده و هر اقدامی لازم باشد را اجرا می‌کنیم تا برای هم استانی های عزیز مشکلی ایجاد نشود. اما انتظار داریم با همکاری بیشتر مردم در مصرف بهینه گاز، شاهد قطع گاز منازل هموطنان خود نباشیم.