خوزستانی‌ها آب ذخیره کنند / مستنداتی از اختلاط آب و فاضلاب اهواز نداریم ۱۶ تیر ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مطرح کرد
خوزستانی‌ها آب ذخیره کنند / مستنداتی از اختلاط آب و فاضلاب اهواز نداریم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به وضعیت تنش آبی در کشور گفت: در این وضعیت تنش آبی بهتر است هر خانه حداقل یک مخزن ذخیره‌سازی داشته باشد و بهتر است به ازای هر نفر در خوزستان ۱۰۰ لیتر در شبانه‌روز ذخیره آبی در خانه وجود داشته باشد.

خوزستان
خوزستان در تامین آرد مصرفی مشکلی ندارد ۱۷ دی ۱۳۹۹
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی عنوان کرد

خوزستان در تامین آرد مصرفی مشکلی ندارد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: در حال حاضر آرد نانوایی‌ها در سه مرحله در طول هر ماه بدون هیچگونه تاخیری در اختیار آنها قرار می‌گیرد و این موضوع نشان‌دهنده وضعیت مناسب موجودی ذخایر گندم و چرخه تولید و توزیع آرد در استان خوزستان است.

چه شد که لپ‌تاپ، یک کالای لاکچری شد؟ ۱۳ دی ۱۳۹۹

چه شد که لپ‌تاپ، یک کالای لاکچری شد؟

رئیس اتحادیه خدمات و فروش رایانه اهواز از کاهش قدرت خرید مردم و تمایل به خرید لپ‌تاپ دست‌دوم و تقاضای لغو پروانه کسب از سوی اعضای این اتحادیه به درخواست خودشان به دلیل مشکلات اقتصادی خبر داد.

خودروهای خارجی اروند چگونه از دیگر مناطق آزاد سر در می‌آورند؟ ۱۰ دی ۱۳۹۹

خودروهای خارجی اروند چگونه از دیگر مناطق آزاد سر در می‌آورند؟

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی اهواز از خرید و انتقال خودروهای پلاک منطقه آزاد اروند به دیگر مناطق آزاد کشور خبر داد.

مرغ به کمتر از قیمت مصوب می‌رسد؟ ۰۹ دی ۱۳۹۹

مرغ به کمتر از قیمت مصوب می‌رسد؟

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: اینکه مرغ با قیمت پایین‌تر از قیمت مصوب در بازار عرضه شود، هشدار و زنگ خطر برای تولیدکنندگان مرغ است زیرا در حال حاضر عرضه مرغ بیشتر از تقاضا است و ادامه این روند، شرایط بازار مرغ را به هم می‌زند.